SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran Cross 2.0TDI Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
178167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran Cross viti 2008 2.0 TDI Automatik DSG
Vetura posedon liber te servisit dhe eshte e inportuar nga Zvicra regjistrimi i pare ne Kosove
E paisur me : Klima tronik dy zonale Karrikat me nxemje Dritaret me rryme x4 Radi cd me shanzher 6 cd Navigacion 7 ulse Timonin tresh Senzor shiu Senzor ne retrovizoren e brendshme Alu fellne 17 coll Servisin te po sa kryer Airbeg Asr Bord kompjuter plus Retrovizoret me
rryme Mbeshtetse dore
Goma te reja te dimrit etj etj
Per info shtes tel 044-600-953
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »