SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2004 pacific
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:57
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
178171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 pacific , viti 2004 , 74kw , 230000 mi km , vetura posedon : klimatronik , karrikat me nxemje , mp3 usb aux bluetooth , goma te dimrit , kuk terheqse , 2 qelsa , dritare me rrym . Vetura esht Padogan.Per ma shum info ;;045 812 124Viber +377 45 812 124

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
Xxxxxx
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »