SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PASSAT 1.9 TDI v.p 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:23
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
178188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PASSAT 1.9 TDI VITI 12 1999 model 2000 I REGJISTRUAR RKS KLIMATRONIK ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK FELLNE GOMA TREJA ETJ ETJ OSHT SHUM NE GJENDJE TMIR TEKNIKE VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHMI BEHET MENJEHER TEL 044 264 888 Ndrrim i mundeshm Sms mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »