SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Tauran
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
289,866
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
178190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tauran viti 2004 ne gjendje te rregullt
045242479
Informata rreth publikuesit
Taulant
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »