SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U. SHITE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
178192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharan 1.9tdi 85kv viti 2006 7 ulse xenon vetura o full full extra sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PEGUAR ) tele 044 139 396Postuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »