SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen berlingo 2.0 hdi viti 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:03
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,920,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
178193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen berlingo 2.0 hdi viti 2005 sapo ardhur nga jshti ( ME DOGAN TE PEGUARE ) info 044139396Postuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »