SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA H 1.7 TD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
178194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA H 1.7 TD, Viti i prodhimit 2006, RKS deri 03.11.2018
Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike.
Opcionet – Klimatronik, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Rregullim shpejtesie (Tempomat), , Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »