SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VI 2.0/TDI VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
178196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI- 2.0TDI Viti-2009

GOLF VI 2.0 TDI MANUAL
Viti I prodhimit :2009
KM - 240,000
Për më shumë info : +377 45 500 196
"AUTO ENDI" SH.P.K
Vendodhja:Magjistrale Ferizaj-Prishtin (te ura e madhe)
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni
Ferizaj
044852416
Magjistrale Ferizaj-Prishtin (te ura madhe) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »