SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Mercedes ML 320CDI -4 Matic-Facelift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
178197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 320 CDI 4 Matic -4X4Modeli Facelift -7G -Tronic- 224 PSViti i prodhimit: ne fund te 2009 model 2010I doganuar dhe regjistruar ne RKS -regjistrimi i pare dhe te vlefshem deri ne mujin e 09.2018I servisuar komplet ne servis te autorizuar dhe pa asnje defekt te mundshemNe gjendje teknike perfekte dhe mund ta kontrolloni ne cilin do servis te autorizuar.Pa asnje gervishtje si mbrenda ashtu ne pamjen e jashtmeVetura posedon te gjitha paisjet -Full Opcione•PAISJET :•Klimatronik•Airbag•Mbyllje qendrore +2 Qelsa fabrikisht•Automatik-7G tronic -me nderruss tek timoni•Ndrrimin e shpejtesi ne timon•Komanda ne timon per kontrolle zerimit si dhe te bordkompjuterit•Bordkompjuter multifunksional•Tempomat•Sistemin e vozitjes=SPORT-COMFORT•4 Xhamat elektronik•Pasqyret elektronike•Pasqyret me nxemje•Pasqyret me mbyllje elektronike•Senzore shiut•Senzore nates •Senzora parkingu para mbrapa•Ulese gjysem lekure -Avantgarde•4 gomat e reja te sezones dimerore •Libra servisiKONTAKTO NE:044-922-633 ~~~~~ 044-240-801

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »