SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz c220 avantgard
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
178208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes c220 cdi avantgard regjistrim edhe 9muj viti 2003 per ma shum info na kontaktoni ne nr +38649479698

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bedri
Ferizaj
049479698
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »