SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E350 4MATIC 265ps Full Opcion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor
Lloji :
Mercedes E 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
178216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E350 CDI AMG Blueeffeciency 7G-tronic -
4MATIC V6 - 265 ps
- Full Option Sport -
Amortizimi me jastak ( Comfort , Sport )
- Shpejtsi ne Vollan F1
- Vibrator ne vollan (anti-gjum)
- Distronik Plus , Detektik i vijes se plot
- KeyLess (ndezje pa qels) - StarStop
-Senzor per Kend te vdekur ne pasqyr
- Dritat intelegjente - Drita led prapa
- Kamera perpara (Night Vision) -Kamer mbrapa
- Webasto nxemje - Klimatronik 3Zonale -
Muzika Harman Kardon - Panoram nalt
- Perde me pull prapa dhe ne xhama te mram
-Navigacion , Bluetooth Audio dhe telefon , SD Card, Memorie HDD 20GB per filma dhe video
Karrika me nxemje dhe masazh -
-Fellne dhe goma te reja per dimer -
-Fellnet AMG 19' origjinal me goma te veres


viber : +37744854642
Informata rreth publikuesit
Shpeti
Prishtinë
37744854642
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »