SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730 d M-Paket Performanc FACELIFT 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:06
Lloji :
BMW 730D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
108,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
178218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 730 diesel model M-Paket PERFORMANC me liber te servisit me 3 qelsa kilometra te garantuara 108000 i servisun me rregull i mirmbajtur eshte shum i paqt si mrena ashtu edhe jasht .Gjendjen teknike e ka shum shum te mir snihet qe eshte dhez.
Posedon KLIMA TRONIK 4 zonale.NAVIGACION me full opcione .NXEMJE KARRIKA .KARRIKAT ME RRYM ME MEMORJE ULSET LEKUR ME PSHTETSE TE DORES .TAVANI I ZI.BORDKOMJUTER. VALLANIN MULTIFUNKSIONA ME PULLA +SHPEJTESI NE VALLON .F1.TEMPOMAT .ESP.ABS.SERVO.PASQYRET ME RRYM XHAMAT ME RRYM.SHIPER ME RRYM. Bravat me lleda si dhe gjdo detaj e ka me rregullu me rrym p.sh pshtetsen e kokes e rregullon me rrym etj.ka sistem te ngrohjes se vetures para se me ndez.Fellne 19 coll. ..eshte ne emer tem perkthim i menjehershum.
044 494 551Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mitrovica
Prishtinë
049 410 701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »