SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz A 140
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Mercedes A 140
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
178224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi eshte teknikisht shume i mire! Posedon klime, drita te mjeglles, pasqyre elektrike et. Te gjithe te intersuarit mund te kontaktojne ne numrin e tel: +37744933253

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
37744933253
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »