SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jetta 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
178230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet jetta 1.9 tdi 2006
Nje pronar prej Dites parë deri sot
Karrikat lekur
Fellne originale te passat CC + Te dimrit
Dritat xenon


Tel : 049-477-994 Viber + Wats app

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Gjakova
049-477-994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »