SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGAN 2 SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
178232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault megan 2 ngjyra ekuqe 4 dyer nr I telefonit O44260017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduard
Zvicëri-Radanji, Korçë, Albania
O44260017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »