SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:04
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
178236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 Highline
2.0tdi 81 kw
Klimatronic
Radio toch screen
Ulset me nxemje
Gjamat me rym
Senzor parkingu para dhe mbas
Senzor shiu
Senzor per drita
Senzor ne pashqyre
Pashqyre me nxemje
Drita mjegulle
Fellne 17 coll
Vetura posedon liber servisi
Kilometrat 191.000Postuar nëpërmjet celularit.
Kontakti:049-666-566 dhe 049-725-004
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pejë
049666566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »