SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat 500
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
178241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat 500 dizell 1.3 jtd manual iposa ardhur prej zvicrre klim fellne panoram timan city t gjitha servisat ekryme liber servisi nr 044 561 215

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fiat
Ferizaj
044561215
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »