SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Tauran 1.9
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
291,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
178242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tauran 1.9 diesel ne super gjendje viti i prodhimit 2004 per me shum na kontaktoni 045242479
Nuk bej ndrrime
Informata rreth publikuesit
Real
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »