SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 2, 2011, 75.000 km
Çmimi fillestar :
€6,450.00
Ju kurseni :
€645.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€5,805.00 Çmimi rritet në €6,450.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Lloji :
Mazda 2
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
181034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 2 me te gjitha serviset dhe 4 goma te reja 2017 te dimrit.
Karriget me nxemje. Pasqyret palohen automatik. Shpenzimet shume te vogla. Te gjitha dritaret elektronike. MP3 Muzik. Klima Automatik. I paster brenda.
Informata rreth publikuesit
Modest
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »