SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9 Cdti 88kw AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
181045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 1.9 Cdti 88 kw AUTOMATIK 7 UleseTel : 044 41 42 43

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »