SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 515 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,661
Motori (kubik) :
515.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz
Sprinte 
515 CDI
Viti 2008 
Km 200661
Klim 
Tempomat
Radio 
Central
Automatik 
Tiptronik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »