SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
181062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Touran 1.9 Dizel Viti E prodhimit 2005 Automatik DSG RKS 1 vit Klim Liber Servisa te krym 7 Ulse gjamat me rrym Konfor tri Karrikat e reja karrikat me nxemje Radio cd goma te reja fellne Vetura Shum ngjendje te mir por me shum info tel 045187333 ose viber 37745187333

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Vushtrri
044193587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »