SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
181066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sharan 1.9 Dizel viti 1998 Manual RKS 10 Muj Klim Tronik gjama me rrym servisa te krym 7 Ulse goma tmira vetura osht shum ngjendje te mir tel 045187333 ose 37745187333

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Vushtrri
044193587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »