SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3C 2.0 TDI Automatik DSG 170 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:44
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
181077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c 2.0 TDI 125 KW 170 PS DSG
Automatik Tiptronik
Klimatronik
Dual klim
Shiber
Ulse me nxemje
Tempomat
Auto Holld
Senzor parkingu Para dhe Mrapa
Komanda ne timon
Goma te dimrit
I regjistruar deri ne muajin e 11/2018
044 898 345Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045 891 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »