SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 sw 2005
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '18
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,872
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Sensor Parkingu
ID e produktit :
181080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje Shes:Peugeot 407
2.0 HDI
Automatik - Tiptronic
Klim - Tronic
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Board Computer
Senzora Mrapa
Panorama
Dirigjime ne Timon
Viti 2005
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit Metalike
KW : 136
KM : 203.000
Vetura Eshte me Dogan me 1 vite Regjistrime
Vetura gjendet: Ne Peje
Informata rreth publikuesit
Laurent
Kloten, Switzerland
Kloten, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »