SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI 81kw Sapoardhur Full Opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:58
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
181081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 TDI 81kw DPF , Sapoardhur ne gjendje shum te mir ,Vetura posedon FULL OPSION : Klimatronik Dy Zonale , Bordkompjuter te Madh , TEMPOMAT , Pulla ne Timon Funksionale , Radio CD Fabrikisht dhe AUX , Senzor Pasqyre , Senzor Shiu , ESP , ABS , Airbag , Dritaret Elektorike dhe Color Fabrikisht , Pasqyret Elektronike dhe me Nxemje , Centrall , Hapje nga lart me dirigjues , Alarm , Liber Servisi , Vetura eshte ne gjendje shum te mir Perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan . Golf TEL 044-460-365
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »