SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz B class 180
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '18
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
181083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt komplet , serviset me rregull Automatik Nafte Full extra , tempomat , nxemje ne karrika , panoram 185.000km te kaluara .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erjon
Gjilan
+38649 439 451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »