SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B.KLASS 200 CDI AUTOMATIK VITI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,345
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES B.KLASS 200 CDI
VITI 2007
AUTOMATIK 7 SHPEJSI
PANORAM
ULSET LIKUR
B.KOMJUTER
TEMPOMAT
KOMANDA TIMON
CENZOR PARKINGU
DRITAAT SENON
HOLLIGENA
ME DOGAN HOMOLIGIM
PER MA SHUM NA TEL☎
044 106 941 ☎044 877 535☎ 044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »