SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw tiguan 2.0 tdi dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
181085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw tiguan 2.0 tdi dsg 4motion full kasko ne rks
Vetura posedon :
Panoram
Bordkompjuter kollor
Pulla ne timon
4motion
Automatik - tiptronik
Lleda para
Park assist ( parkohet vet )
Senoze para mrapa
Senzor shiu
Dynaudio
Full kasko etj ne gjendje shume te mire mekanike dhe teknike
044636737 (viber)
049643444
Informata rreth publikuesit
e
Vushtrri
044636737
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »