SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER SPORT 3.0 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Lloji :
Rang Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Range rover SPORT 3.0 diesel full ekstra, nxemje ne vollan, nxemje ne karrika para dhe mrapa, senzora para mrapa, 6 kamera, ksenon,shpejtsi ne vollan, goma te reja te dimrit, i saposervisuar nuk ka nevoj asnje investim... shiber, navigacion, lekur, liber servisi, full ekstra. 044 330 200
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044330200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »