SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4, 1.9 TDI 2002
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
287,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
181087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 4, 1.9 TDI 2002
Me nje te kuqePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Garage BeMo-Tech
Shtime
044 172 294
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »