SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz Vito
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
325,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
181089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz Vito i ardhur nga Gjermania, Viti Tetore 2006, ne tabela Rks 11 muaj e gjysem regjistrim, 6 shpejtesi, ka goma te reja dimri, i servisuar dhe i gatshem per pune !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fuad
Pristina
+37744101112 +37744158460
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »