SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER SPORT 3.0HSE DYNAMIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
181099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RANGE ROVER SPORT 3.0HSE DYNAMIC
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Endriti
Prishtinë
+37744 525152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »