SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E270 Elegance - 2003
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '18
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E270 CDI Modeli Elegance (130kw - 177ps) viti i prodhimit 12/2002 ne gjendje perfekte.
Vetura eshte e servisuar komplet ku posedon te gjitha fakturat.
Rks 10 muj,Automatik,Mbyllje qendrore dhe alarm,Fellne me goma te reja te dimrit,sensora shiu,tempomat,Xenon ETJ.
Qmimi me kesh diskutohet me ndrrim ka tjeter qmim.
Kontakt:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »