SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet sharan 2001
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
181104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sharan 1.9 TDI 2001 posedon klima AC,gjama elektronik 7ulse ,goma dimri te reja,kukenPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
hivzi
+37744315911 ose 044233553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »