SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 2.0-TDI Viti-2008 GT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per me shume info tel/viber +37745500196

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni
Ferizaj
044852416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »