SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha TZR50
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2010
ID e produktit :
181106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha TZR 50 ne gjendje te rregullt .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjin
Prishtinë
044350866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »