SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 1.9 TDI (DI) 4MOTION
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat 1.9 TDI (DI) t'kuqe 4motion 4x4
Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, e doganuar, e regjistruar,
Servisin komplet te bere ne muajin Dhjetor.
Vetura posedon
: Klime
Karrikat me nxemje
ESP
ABS
Sensora te parkingut
Dita Mjegulle
Xhama elekronik
Mbyllje qendore
Pasqyre elektronike
AirBag
Shufra Kulmi (triger)
Radio USB,AUX,SD card,CD
6+1 shpejtsi
Timoni Hidraulik
Goma te dimrit
Regjistrim deri ne Dhjetor 2018
Kilometrat e garantuar
Servisin e kryer
Vajin e motorit te ndruar
Filterin e Vajit
Filterin e Ajrit
Rrypin Dhembezor
Popmen e ujit
Kilometrat deri ne nderrimin e ardhsem te vajit te garantuara Kilometrat der ne ndrerrimin e ardhshem te Rrypit te garantuara
CMIMI DISKUTUESHEM! MOB 045-407-295 GJAKOVE
Informata rreth publikuesit
Blendi
Gjakovë
045407295
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »