SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz S 350 CDI Bluetec FACELIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar
Lloji :
Mercedes S 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,888
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
181113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054

☏ +377 (44) 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »