SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C 250 CDI 4Matic FACELIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '18
Lloji :
Mercedes C 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
133,836
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm
ID e produktit :
181115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054

☏ +377 (44) 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »