SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 520 D ME DOGAN TE PAGUAR 2007
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Lloji :
BMW 520D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,199
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
181121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA BMW 520 D NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E SAPO ARDHUR NGA FRANCA ME DOGAN TE PAGUAR


VETURA POSEDON SERVISET E KRYERA ME RREGULL


MODELI 2.0 D MODELI ME I AVANSUARI TE BMW E60


GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM


POSEDON :

KLIMA NE FUNKSION
HALLOGENKA
ULSET LEKUR KREM
ULSET ME MASAZH
START STOP
ABS
ESP
EBD SISTEMI I FRENIMIT NE 4 DISQET NJESOJ NE RAST EMERGJENCE
DTC
PASQYRET ME RRYM FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIR BAG BRENDA KOMPLET VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE ME MODUL
4GJAMAT ELEKTRIK
GJAMAT ANTIFLEX KOMPLET VETURA
PSHTETESE DORE NE KARRIKAT PARA DHE MBARAPA
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
INTERIJERIN TE PASTERT PA DUHAN
FELLNE TE BUKURA TE BMW-S
GOMA DIMRI
2QELSA
VETURA ESHTE E PREGADITUR PER SEZONEN DIMRORE
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
NGJYRE E HIRIT ME PERLA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NGJYRA
VITI I PRODHIMIT MUAJI 10 2006 MODELI 2007

VETURA POSEDON GJENDJE EKSTREM TE RREGULLT SI NE TRAPA ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK DON INVESTIM

PRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES 044 440 560
Informata rreth publikuesit
v
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »