SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3,0 D M PAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
181125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
140000KM,190KW(258PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK,DYER;5

VITI;2014, NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,INTEIERI LEKURE E BARDHE,ULSET ME NXEMJE,PANORAMA,KAMERA,NAVIGATION,SENZORA PARKIMI,LED,BI-XENON,M-PAKET,ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »