SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:07
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
181128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 2.0 2005 Automatik posedon RKS 1 vit Klim Novi Tmadh Liber te servisit Komplet servisa te krym Komando vollon Konfor tri Karrikat e reja 4 goma te reja Fellne vetura osht ngjendje porfekte por me shum info tel 045187333 ose +37745187333

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Vushtrri
044193587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »