SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Tiguan 2.0TDI Automatik
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:39
Lloji :
VW TIGUAN
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Automatik

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Ka206.000 KM te kaluara te garantuara me liber servisit
Servise te rregullta ne Baki & Porsche
2 x qelsa
Automatik
Eshte e doganuar dhe regjistruar qe nga viti 2012
Perdorues privat dhe jo tregtar
Ka gomat 18" te veres dhe 16" te dimrit (goma jo kineze)
Vet parkim
Karrika me nxemje
Senzora para dhe mbrapa
Off Road system
Zerimin DynoSound


Falemnderit!
Informata rreth publikuesit
Enigma BB
Prishtinë
044555123
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »