SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 M40d 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '18
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
X5 M40d Mpower 2011Xdrive 360°kamera 180.000km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labeat
Pejë
049179207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »