SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 2013
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
keri eshte ne gjendje perfekte i ka 85.000 km tgarantume, osht me kroskot te lekures ngjyr kuqe poshatu edhe karikat jon gjys te kuqe e pershtatun me ngjyren e kerit. osht me 2 par fellne per ver edhe dimer si shihet ne foto , posedon goma te reja per ver dhe dimer qmimi 9000 euro i negociushemkontakti 049 410 636 - viber dhe whatsapp
Informata rreth publikuesit
lis
Prishtinë
049410636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »