SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VETURA JEEP LAREDO 2006
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:49
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
3700.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA JEEP GRAND SHEROK LAREDO 3.7 BEZNIN (PLIN) VITI PRODHIMIT 26.05.2006 ME 9 MUJ REGJISITRIM
NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKI
QMIMI 7500 EURO
TEL:045297097
VIBER +37745297097
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »