SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VII GTD 2.0 135 KW 184 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:12
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
181138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf VII GTD 2.0 135 KW 184 PS, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

135 KW 184PS

Kilometrazh te Garantuar
* Viti i prodhimit 2013
* NAVIGACION MAXI dhe TOUCHSCREEN
* Dritat Mrapa LED
* Dritat Para XENON dhe BIXENON
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Parking Asisstent
* Distance Controler
* Karrika RECARO (Sport)
* GTD Alu Felga
* Komanda ne Vallon
* Nxemje ne Karrika
* Karrika Recaro
* Karrika me Masazh
* Senzor te Lodhjes
* KLIMATRONIC
* Sistemi i Dhezjes me Pull
* Sistemi i Centralles ne Brave
* Karrika RECARO (Sport)
* GTD Alu Felga
* Komanda ne Vallon
* Nxemje ne Karrika
* Karrika Recaro
* Karrika me Masazh
* KLIMATRONIC
* Auto Hold System
* StarStop System
* Pasqyret me nxemje
* Bordkompjuter
* Drita ne Dyer LED
* Drita Mrena LED
* Interieri I Tavanit I ZI
* 4x Dritare elektrike
* Pedale në çelik inox
* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)
* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini
* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Ulëset e para standarde
* GTD në panelet anësore përpara
* Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit
* Brake Multi Collision - programi automatik i frenimit emergjent
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes
* Dritë paralajmëruese për larjen e nivelit të ujit
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Mbulesa e sediljes ne pëlhurë, dizajni "Clark"
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »