SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 7 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
181140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 tdi 1.6 110 ps viti 2013 posedon klimatronik komanda timon senzor parkingu drita nkand auto hold fiket ne semafora.kuk mrapa etj 170000 km me tabela 05

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044130380
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »