SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mersedes
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Mercedes A 150
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2009
ID e produktit :
181141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2009 4x4. 3.5 diselPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
049254774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »